Цена

11.200ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

TRX е реквизит кој ќе ви овозможи да изведувате стотици функционални вежби кои ќе развијат сила, издржливост, флексибилност, стабилност на стомачните, грбот и мускулите на карлицата - важни мускули за стабилизација на трупот, рамнотежа, агилност, функционални способности (зголемување на кардиореспираторните вредности) , превенција од повреди и побрза рехабилитација.

Погоден за сите видови тренинзи, од рехабилитација и едноставни, до најсложените фитнес и бодибилдинг вежби.

Големата предност на TRX (што го става во категоријата на уникатни комплексни фитнес реквизити) е тоа што може да се земе на патување или каде било со вас и во секунда може да се претвори во одличен реквизит кој може да се користи насекаде (на пр. прикован за врата, врзан за дрво) можете да го правите вашиот дневен тренинг на ист начин како во теретана или во фитнес центар.

 

Содржина на пакетот:

TRX ремени за суспензија

Додаток за врата, лента

Додаток за закотвување, лента

Футрола за складирање и транспорт

Постер

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024