DC Comics

Добредојдовте во светот на хероите! Ви ги претставуваме официјално лиценцираните производи на Warner Bros кои ќе ја подобрат секоја тренинг сесија. Веруваме дека во секој од нас лежи суперхерој подготвен да крене повисоко, да трча побрзо или да удри посилно! Затоа развивме нова, лиценцирана линија на шејкери, галони и други производи, чии главни лица се суперхерои од популарните стрипови и филмови на DC. Суперхерои како Supermana, Batmana i Wonder Woman и антихероите како што се Bane, Harley Quinn i Joker- сите тие имаат челична волја да го направат она што го наумиле. Истото може да се примени и во обуката. Разбудете го херојот во вас и освојте го тренингот!

Филтрирај
Цена
Распон: 80 ден - 2240 ден
Категорија
Боја
Волумен
Волумен/Грамажа
Големина
Колекција
Материјал
Пол

DC Comics

330денDC Comics

160денDC Comics

160денDC Comics

420денDC Comics

420денDC Comics

160денDC Comics

2.000ден

Бесплатна достава

DC Comics

660ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024