Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Atleticore

Atleticore Atleticore е високо позиционира и брзорастечки атлетски бренд. Се одликува со својата иновативност и се смета за бренд на иновација во областа на функционална и спортска опрема. Асортиманот се одликува со пристапни цени, исклучителен квалитет, иновативен дизајн и употреба на модерни материјали посебно прилагодени за сите спортисти и рекреативци.
Сортирај по:
Atleticore
850,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
1.790,00ден
Преносен со мали димензии. Одличен за вежби за стабилизација на трупот, рамнотежа и издржливост. Прилагоден и за лесно истегнување и масажа. Помага при мобилност   Димензија: 33 cm x 15 cm ..
Atleticore
1.690,00ден
  Издржлива шипка за згибови! Идеални за домашен тренинг! Идеална за згибови и вежби за стомак Се испорачува со сите потребни завртки, иако може да се монтира и без нив Едноставно се поставува на сите врати, брза инсталација Има д..
Atleticore
2.690,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
3.790,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
4.640,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
5.790,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
1.890,00ден
Железни тегови со рачка обложени со гума – Kettlebell Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа..
Atleticore
650,00ден
Латекс Tube Аtleticore Light е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со лесно оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни..
Atleticore
990,00ден
Латекс Tube Аtleticore Hard е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со тешко оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни ..
Atleticore
730,00ден
Латекс Tube Аtleticore Medium е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со средно оптоварување. Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење . Таа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напор..
Atleticore
1.890,00ден
Мултикс  вратило за на врата Со помош на оваа едноставна шипка се зајакнуваат мускулите на грбот, бицепсите и останатите мускули на вратата од вашата соба! Оваа шипка за згибови едноставно се поставува на рамките на вратата. Прилагодлива е..
Atleticore
820,00ден
Power Band - Латекс трака Atleticore 1,3cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
Atleticore
1.150,00ден
Power Band - Латекс трака Atleticore 2,1cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
Atleticore
1.560,00ден
Power Band - Латекс трака Atleticore 3,2cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
Atleticore
2.440,00ден
Power Band - Латекс трака Atleticore 6,4cmСовршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со кетлбели, deadlift, бенч и слично.Изграден во облик на прстен од неколку слоен латекс за максимална издржливост и поголема долготрајност.Користете е..
Atleticore
860,00ден
Јаже за скокање Економична верзија на ултра брзо јаже. Рачките се доволно долги (12цм) и со помош на ротирачки механизам, овозможено е убрзување на сајлата со минимален напор. Едноставно подесување на должината на сајлата до максимум 285цм ..
Atleticore
490,00ден
Аtleticore ремени за кревање Essential lifting straps за помош при зафати кај кревање тегови или pull-up згибови . Обезбедуваат подобра ефикасност при вежбањето. ..
Atleticore
140,00ден
Пластифициран рачен тег за тренинг. Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби. Тежина на едне..
Atleticore
200,00ден
Пластифициран рачен тег за тренинг. Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби.  Тежина н..
Atleticore
410,00ден
Пластифициран рачен тег за тренинг. Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби.  Тежина н..
Atleticore
640,00ден
Пластифициран рачен тег за тренинг. Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби.  Тежина н..
Atleticore
740,00ден
Пластифициран рачен тег за тренинг. Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби.  Тежина н..
Atleticore
1.040,00ден
Пластифициран рачен тег за тренинг. Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби.  Тежина н..
Atleticore
1.650,00ден
НБР Простирка ЈОГА црна, Atleticore, 180цм  Простирка за вежбање НБР, 180цм Простирка за вежбање, една од најудобните на пазарот. Изработена од НБР пена. Димензија: 180х60х1,5цм Боја: црна ..
Atleticore
1.150,00ден
Издржливa  и робуснa повеќенаменска проститрка за вежбање израборена од  ПВЦ материјал. Идеален сооднос на цената и спектарот на употреба. Аеробик, јога , пилатес, БЛТ , сончање на плажа , кампување, се  што ќе посакате е изводливо.&nb..
Atleticore
1.890,00ден
Foam roller – фитнес ролер, изработен од густа ЕВА пена, лесен и едноставен за употреба овозможува безбројни корисни вежби за развој на сила и рамнотежа, обликување и масажа на целото тело. Идеален за само-масажа и пилатес Одличен за истегнувањ..
Atleticore
2.900,00ден
Придобивките од Foam Roller се веќе одамна препознати од старна на физиотерапевтите и спортистите, а сега се достапни и за домашна употреба. Foam Roller се идеални за подршка на вашиот тренинг со кои можете да масирате мускулно ткиво а со тоа и да..
Atleticore
2.150,00ден
Атлетикор бицепс бластерПоддршка за вашите бицепси! Помагалото за бицепс, т.е. Блисепс Бластер, е исклучително ефикасна помош за изолација при тренирање на рацете. Совршено ги поддржува лактите и ви овозможува да ја одржувате правилната пози..
Atleticore
860,00ден
Speed rope - Јаже за скокање AtleticoreЕкономична верзија на ултра брзото јаже за скокањеДоволно долги рачки (12 цм) и со помош на ротирачки механизам овозможено е дополнително забрзување со минимален напорЕдноставно подесување на должина до максимум..
Прикажани 1 до 30 од 106 (4 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018