Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Polleo Sport Proseries

Сортирај по:
Polleo Sport Proseries
120,00ден
Освежувачко закрепнување!Конечно пристигна напитокот BCAA 8000 RTD богат со аминокиселини и без шеќер! Збогатен со амино киселини и засладен со засладувачи, овој пијалок ќе го подобри секој тренинг. Шишето содржи 8.000 mg BCAA во сооднос 2:1:1.BCAA 8..
Polleo Sport Proseries
230,00ден
Сетот содржиBcaa 750 mlL-Carnitine 750 ml..
Polleo Sport Proseries
320,00ден
Декстроза 500 gДекстроза или глукоза е едноставен и најважен јаглерохидрат, претсавува квалитетен извор брза енергија. Најдобар начин на внесување едноставни шеќери за спорстисти кои имаат многу поголеми енергетски потреби од просечните луѓе.Однос..
Polleo Sport Proseries
95,00ден
Fitness Water 500 ml Ароматизирана вода со Л-Карнитин и засладувачи. Освежувачки напиток со 1000мг Л-Карнитин по шише. Состав: Нутритивни вредности 500 ml 100 ml Енергетска вредност 5,5 kcal / 25 k..
Polleo Sport Proseries
110,00ден
ISO DRINK е богат со натриум, биотин и витамин Б6, а содржи и мала количина на јаглени хидрати кои ќе му дадат енергија на телото после напорниот тренинг. Овој ИСО ПИЈАЛОК брзо се апсорбира и го враќа телото во рамнотежа. Доаѓа во освежителен вк..
Polleo Sport Proseries
110,00ден
Polleo Sport L-carnitine го хидрира вашето тело! Овој освежителен напиток ќе ги воодушеви сите спортисти и рекреативци бидејќи не содржи шеќер и лесно може да се вклопи во секоја диета.Polleo Sport L-carnitine ќе помогне во согорувањето на мастите за..
Polleo Sport Proseries
110,00ден
Polleo Sport L-carnitine го хидрира вашето тело! Овој освежителен напиток ќе ги воодушеви сите спортисти и рекреативци бидејќи не содржи шеќер и лесно може да се вклопи во секоја диета.Polleo Sport L-carnitine ќе помогне во согорувањето на мастите..
Polleo Sport Proseries
430,00ден 340,00ден
Maltodekstrin, 1000 gМалтодекстрин е високо квалитетен комплексен јаглерохидрат. Се произведува од пченичен скроб кој е одличен извор за брзо испуштање на енергија. Иако малтодекстринот е комплексен јаглерохидрат тој има висок гликемиски индекс (GI),..
Polleo Sport Proseries
730,00ден
Maltodekstrin , 2000 gМалтодекстрин е високо квалитетен комплексен јаглерохидрат. Се произведува од пченичен скроб кој е одличен извор за брзо испуштање на енергија. Иако малтодекстринот е комплексен јаглерохидрат тој има висок гликемиски индекс (GI)..
Polleo Sport Proseries
69,00ден
Mighty Energy Bar, 35 gЧоколадна комбинација за собирање енергија!Mighty Energy Bar е супер фина енергетска лента што ќе ви овозможи енергија за обука или некоја друга активност со своето нутритивно богатство. Mighty Energy Bar е одличен избор на зак..
Polleo Sport Proseries
360,00ден
Совршен додаток на вашите фит рецепти!Ви претставуваме нови чоколадни капки со ниска содржина на шеќер кои ќе ги израдуваат сите љубители на благото. Со само 0,7 g шеќер на 100 g, ова уживање ќе биде вашиот совршен извор на протеини кога сте во движе..
Polleo Sport Proseries
360,00ден
Суперхрана која ќе ве освои  веднаш!Какаото во прав, благодарение на хранливата вредност, се смета за една од најхранливите намирници. Какаото ја формира суровата основа за индустриско производство на чоколадо и чоколадни производи. Сепак, тоа е..
Polleo Sport Proseries
450,00ден
Три состојки за највкусна комбинација!Протеинскиот крем е божествено намаз од лешници и какао со парчиња бадеми. Овој протеински намаз од три омилени состојки е навистина неодолив. Се карактеризира со исклучително богат примамлив вкус и фина кремаста..
Polleo Sport Proseries
450,00ден
Омилените американски колачиња во нова варијанта!Протеинскиот крем е божествено намаз од лешници и раздробени американски колачиња. Овој протеински намаз од три омилени состојки е навистина неодолив. Се карактеризира со исклучително богат примамлив в..
Polleo Sport Proseries
450,00ден
Неверојатен вкус во кој ќе се заљубиш!Протеинскиот крем е божествено намаз од лешници и раздробени колачиња. Овој протеински намаз од три омилени состојки е навистина неодолив. Се карактеризира со исклучително богат примамлив вкус и фина кремаста тек..
Polleo Sport Proseries
130,00ден
Љубителите на чоколадо дојдоа на своето! Пристигна веганско протеинско колаче преполно со влакна и совршен вкус на чоколадо. Без оглед на тоа кој вкус ќе го изберете – Double Chocolate ili Chocolate Chip –со додадени крцкави парчиња темно чоколадо,..
Polleo Sport Proseries
390,00ден 260,00ден
Proseries 50% Protein Bar, 50 gProseries 50% Protein Bar е идеален извор на протеини секаде во секоја ситуација !Уверете се зашто 50% Protein Bar апсолутно највкусната протеинска чоколада !! Гарантирана фит љубов на прв поглед!Proseries 50% Protein B..
Polleo Sport Proseries
130,00ден
Proseries 50% Protein Bar, 50 gProseries 50% Protein Bar е идеален извор на протеини секаде во секоја ситуација !Уверете се зашто 50% Protein Bar апсолутно највкусната протеинска чоколада !! Гарантирана фит љубов на прв поглед!Proseries 50% Protein B..
Polleo Sport Proseries
730,00ден
Proseries Almond Butter, Smooth, 350 g Омилените бадеми во фино кремаст намаз!Како идеален извор на протеини, бадемите се препорачуваат во секојдневната исхрана. Покрај тоа што се крцкави и вкусни, тие се преполни со  хранливи материи. ..
Polleo Sport Proseries
730,00ден
Proseries Cashew Butter, Smooth, 350 gПокрај тоа што е вкусно, носи многу здравствени придобивки!Кога станува збор за здравствените придобивки од индиските ореви, можеме да наведеме многу. Путер од ореви - неопходен дел од вашето мени!Индиските ..
Polleo Sport Proseries
110,00ден
Proseries Energy Gel - кофеин и таурин 40гНова генерација енергетски геловиТаурински енергетски гел е изотоничен гел кој ефикасно обезбедува лесно сварливо и брзо снабдување со јаглехидрати за дополнителен извор на енергија за време на вежбање. Тие с..
Polleo Sport Proseries
100,00ден
Proseries Energy Gel, 40 g Proseries Energy Gel 40г Нова генерација на енергетски гелови. Energy Gel от на Prosseries е суплемент кој инстатно обновува енергија. Бидејки е во изотонична форма нема потреба дополнително да се раствора. Пакувањ..
Polleo Sport Proseries
100,00ден
Proseries Energy Gel 40гНова генерација на енергетски гелови.Energy Gel от на Prosseries е суплемент кој инстатно обновува енергија. Бидејки е во изотонична форма нема потреба дополнително да се раствора. Пакувањето е компактно и лесно за корист..
Polleo Sport Proseries
820,00ден
Proseries Hazelnut Butter, Smooth, 350 gКарактеристикиВисок извор на протеини и влакнаБез додадени масла, шеќери и соли100% природно печени лешнициЛесна текстураОдличен вкусПроизведен во ЕУУпотреба:Конзумирајте меѓу оброци или пред и после тренинг со..
Polleo Sport Proseries
300,00ден
Proseries Instant Oats, 1 kgЗапочни го денот здраво и енергично !Овесните снегулки долго време важат за најдобрата храна за тие кои сакаат да намалат несакани масти и да останат здрави. Доколку сакате денот да го започнете со оброк кој е здрав и енер..
Polleo Sport Proseries
550,00ден
Proseries Instant Oats, 2.5 kgЗапочни го денот здраво и енергично !Овесните снегулки долго време важат за најдобрата храна за тие кои сакаат да намалат несакани масти и да останат здрави. Доколку сакате денот да го започнете со оброк кој е здрав и ен..
Polleo Sport Proseries
640,00ден
За побезбедни тренинзи!Целта на течната креда е да го подобри и зајакне зафатот за раце, а силен зафат е важен во спортови како што се боди-билдинг, качување, гимнастика, атлетика, итн. Магнезиумот се користи за да се обезбеди цврст зафат на ракат..
Polleo Sport Proseries
240,00ден
За побезбедни тренинзи!Целта на течната креда е да го подобри и зајакне зафатот за раце, а силен зафат е важен во спортови како што се боди-билдинг, качување, гимнастика, атлетика, итн. Магнезиумот се користи за да се обезбеди цврст зафат на ракат..
Polleo Sport Proseries
140,00ден
Proseries NO Pre-Workout Shot , 60mlЗа најдобри резултати!Дали ви треба енергија за сите ваши предизвици и цели што сакате да ги постигнете? Дали сакате да ја однесете вашата обука на следно ниво и да ги срушите вашите сопствени граници?Подготовката ..
Прикажани 1 до 30 од 73 (3 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018