Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Polleo Sport Proseries

Сортирај по:
Polleo Sport Proseries
139,00ден
Декстроза 500 gДекстроза или глукоза е едноставен и најважен јаглерохидрат, претсавува квалитетен извор брза енергија. Најдобар начин на внесување едноставни шеќери за спорстисти кои имаат многу поголеми енергетски потреби од просечните луѓе.Однос..
Polleo Sport Proseries
80,00ден
Fitness Water 500 ml Ароматизирана вода со Л-Карнитин и засладувачи. Освежувачки напиток со 1000мг Л-Карнитин по шише. Состав: Нутритивни вредности 500 ml 100 ml Енергетска вредност 5,5 kcal / 25 k..
Polleo Sport Proseries
379,00ден
Maltodekstrin, 1000 gМалтодекстрин е високо квалитетен комплексен јаглерохидрат. Се произведува од пченичен скроб кој е одличен извор за брзо испуштање на енергија. Иако малтодекстринот е комплексен јаглерохидрат тој има висок гликемиски индекс (GI),..
Polleo Sport Proseries
639,00ден
Maltodekstrin , 2000 gМалтодекстрин е високо квалитетен комплексен јаглерохидрат. Се произведува од пченичен скроб кој е одличен извор за брзо испуштање на енергија. Иако малтодекстринот е комплексен јаглерохидрат тој има висок гликемиски индекс (GI)..
Polleo Sport Proseries
60,00ден
Mighty Energy Bar, 35 gЧоколадна комбинација за собирање енергија!Mighty Energy Bar е супер фина енергетска лента што ќе ви овозможи енергија за обука или некоја друга активност со своето нутритивно богатство. Mighty Energy Bar е одличен избор на зак..
Polleo Sport Proseries
130,00ден
Proseries 50% Protein Bar, 50 gProseries 50% Protein Bar е идеален извор на протеини секаде во секоја ситуација !Уверете се зашто 50% Protein Bar апсолутно највкусната протеинска чоколада !! Гарантирана фит љубов на прв поглед!Proseries 50% Protein B..
Polleo Sport Proseries
110,00ден
Proseries Energy Gel - кофеин и таурин 40гНова генерација енергетски геловиТаурински енергетски гел е изотоничен гел кој ефикасно обезбедува лесно сварливо и брзо снабдување со јаглехидрати за дополнителен извор на енергија за време на вежбање. Тие с..
Polleo Sport Proseries
100,00ден
Proseries Energy Gel, 40 g Proseries Energy Gel 40г Нова генерација на енергетски гелови. Energy Gel от на Prosseries е суплемент кој инстатно обновува енергија. Бидејки е во изотонична форма нема потреба дополнително да се раствора. Пакувањ..
Polleo Sport Proseries
100,00ден
Proseries Energy Gel 40гНова генерација на енергетски гелови.Energy Gel от на Prosseries е суплемент кој инстатно обновува енергија. Бидејки е во изотонична форма нема потреба дополнително да се раствора. Пакувањето е компактно и лесно за корист..
Polleo Sport Proseries
820,00ден
Proseries Hazelnut Butter, Smooth, 350 gКарактеристикиВисок извор на протеини и влакнаБез додадени масла, шеќери и соли100% природно печени лешнициЛесна текстураОдличен вкусПроизведен во ЕУУпотреба:Конзумирајте меѓу оброци или пред и после тренинг со..
Polleo Sport Proseries
300,00ден
Proseries Instant Oats, 1 kgЗапочни го денот здраво и енергично !Овесните снегулки долго време важат за најдобрата храна за тие кои сакаат да намалат несакани масти и да останат здрави. Доколку сакате денот да го започнете со оброк кој е здрав и енер..
Polleo Sport Proseries
550,00ден
Proseries Instant Oats, 2.5 kgЗапочни го денот здраво и енергично !Овесните снегулки долго време важат за најдобрата храна за тие кои сакаат да намалат несакани масти и да останат здрави. Доколку сакате денот да го започнете со оброк кој е здрав и ен..
Polleo Sport Proseries
125,00ден
Proseries NO Pre-Workout Shot , 60mlЗа најдобри резултати!Дали ви треба енергија за сите ваши предизвици и цели што сакате да ги постигнете? Дали сакате да ја однесете вашата обука на следно ниво и да ги срушите вашите сопствени граници?Подготовката ..
Polleo Sport Proseries
370,00ден
Proseries Peanut Butter, Crunchy, 450 gКарактеристики:Висок извор на протеини и влакнаБез додадени масла, шеќери и соли100% природно печени и цели кикирикиВкусни и крцкави кикирикиСодржи парченцаПроизведен во ЕУУпотреба:Конзумирајте меѓу оброци или п..
Polleo Sport Proseries
690,00ден
Proseries Peanut Butter, Crunchy, 900 gКарактеристики:Висок извор на протеини и влакнаБез додадени масла, шеќери и соли100% природно печени и цели кикирикиВкусни и крцкави кикирикиСодржи парченцаПроизведен во ЕУУпотреба:Конзумирајте меѓу оброци или п..
Polleo Sport Proseries
370,00ден
Proseries Peanut Butter, Smooth, 450 gКарактеристики:Висок извор на протеини и влакнаБез додадени масла, шеќери и соли100% природно печени и цели кикирикиВкусни и крцкави кикирикиСодржи парченцаПроизведен во ЕУУпотреба:Конзумирајте меѓу оброци или пр..
Polleo Sport Proseries
690,00ден
Proseries Peanut Butter, Smooth, 900 gКарактеристики:Висок извор на протеини и влакнаБез додадени масла, шеќери и соли100% природно печени и цели кикирикиВкусни и крцкави кикирикиСодржи парченцаПроизведен во ЕУУпотреба:Конзумирајте меѓу оброци или пр..
Polleo Sport Proseries
70,00ден
Proseries Protein Bar 35 g PROSERIES Protein Bars се новите чоколади на Polleo Spot кои доаѓаат во чоколадна и овошна варијанта, содржат 31% протеин и имаат феноменален вкус. Произведени во ЕУ, одлични за сите на влечени на фитнес и слатки ра..
Polleo Sport Proseries
70,00ден
Proseries Protein Bar 35 gPROSERIES Protein Bars се новите чоколади на Polleo Spot кои доаѓаат во чоколадна и овошна варијанта, содржат 31% протеин и имаат феноменален вкус. Произведени во ЕУ, одлични за сите на влечени на фитнес и слатки работи..
Polleo Sport Proseries
125,00ден
Proseries Protein Brownie, 60 gВашиот идеален извор на протеини во секоја ситуација!Proseries Brownie е вкусен бисквит богат со протеини. Совршен залак од чоколада за да се задоволи потребата за слатко и доволно протеини без да се загрози вашиот план..
Polleo Sport Proseries
165,00ден
Proseries Protein Cookie 85 gProseries Protein Cookie е неодолива чоколадна ужинка. Доаѓа во 3 вкуса: темна чоколада, бела чоколада и млечна чоколада. Со висок удел на протеин кој потикнува и одржува мускулен раст.Протеинско колаче направен..
Polleo Sport Proseries
580,00ден
Proseries Protein Peanut Butter, Chocolate, 450 gОмилениот путер на сите спортисти!Путерот од кикирики веќе долго време е омилен здрав третман на сите спортисти. Новата верзија на путер од кикирики „proseries“ е исклучително богата со растителни влак..
Polleo Sport Proseries
250,00ден
Proseries Protein Pudding, 250 gФитнес издание на вашиот омилен млечен десерт!Вашиот омилен млечен десерт сега доаѓа во фитнес издание. Овој протеински десерт има вкусен и неодолив кремаст вкус! Протеинскиот пудинг е десерт со висок процент на про..
Polleo Sport Proseries
42,00ден
Proseries Training Candy, 39 gНајдобрата бонбона за обнова после тренинг!Компактни бонбони од гроздов шеќер кој претставуваат брз и квалитетен извор на телесна енергија и обнова. Поради неговиот висок глихемиски индекс екстрмно брзо се апсорбира и го..
Polleo Sport Proseries
165,00ден
Proseries Xtreme 60% Protein Bar, 75 gПовеќе протеини од било која чоколада досега !Новата Proseries  протеинска чоколада содржи најголем удел на протеини на пазарот и токму затоа се вика Xtreme 60% Protein Bar !На вашето тело протеините му се н..
Polleo Sport Proseries
165,00ден
Proseries Xtreme Protein Cookie, 30 g Екстремно добро протеинско cookie со парчиња на темно чоколадо Xtreme Protein Cookie е неодолив протеински десерт кој ќе ве изненади со својот одличен вкус, квалитет и неодолив вкус на темно чоколадо..
Polleo Sport Proseries
420,00ден 250,00ден
Protein Chocolate hazelnut flavour cream, 200 g Protein Cocoa Cream е паметна и здрава алтернатива на класичните чоколадни намази со помалку калории, полн со вкус и квалитетни нутриенти. Protein Cocoa Cream е чоколаден намаз бога..
Polleo Sport Proseries
420,00ден 250,00ден
Protein hazelnut vanilla flavour Cream, 200 gПрироден и здрав - со феноменален вкус !!Млечен намаз со протеин од суруткаProtein White Chocolate Cream е паметна и здрава алтернатива на класичните чоколадни намази со малку калории, полно со вкус и..
Polleo Sport Proseries
420,00ден 250,00ден
Protein Cream Delicious Duo, 200 gProtein Cream Delicious Duo е паметна и здрава алтернатива на класичните чоколадни намази со помалку калории, полн со вкус и квалитетни нутриенти.Protein Cream Delicious Duo е чоколаден намаз богат со ..
Прикажани 1 до 30 од 43 (2 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018