Готови пијалоци и РТД

Практичните готови RTD пијалоци се однесуваат на готови пијалоци за кои не е потребна дополнителна подготовка. Едноставно се отвораат и консумираат, па оттука и името од кратенката „ready to drink “. Покрај протеинските пијалоци, во нашата понуда можете да најдете и разни други на база на амино киселини, витамини, минерали, разни активни состојки за стимулација пред тренинг или за подобрување на согорувањето на мастите. Погледнете ја целата наша понуда подолу.

Филтрирај
Цена
Распон: 46 ден - 270 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
-10%
BCAA ORANGE, LEMON, LIME 750 ML
Polleo Sport Proseries
120ден
108ден
-10%
L-CARNITINE PINEAPPLE 750 ML
Polleo Sport Proseries
110ден
99ден
-10%
L-CARNITINE ORANGE 750 ML
Polleo Sport Proseries
110ден
99ден
-10%
ISO DRINK, LEMON, 750 ML
Polleo Sport Proseries
110ден
99ден
Fitness Water 500 ml - Lemon Lime
Polleo Sport Proseries
95ден
Protein Shake, 500 ml
QNT
270ден
-10%
Bolero Essential, ананас
Bolero
52ден
47ден
-10%
Bolero Essential, банана и јагода
-10%
Bolero Essential, црвено овошје
-10%
Bolero Essential, праска
Bolero
52ден
47ден
-10%
Bolero Essential, црна рибизла
-10%
Bolero Essential, гуарана
Bolero
52ден
47ден
-10%
Bolero Essential, изотоник
Bolero
52ден
47ден
-10%
Bolero Essential, кокос
Bolero
52ден
47ден
-10%
Bolero Essential, кола
Bolero
52ден
47ден
-10%
Bolero Essential, круша
Bolero
52ден
47ден
-10%
Bolero Essential, лимета
Bolero
52ден
47ден
-10%
Bolero Essential, малина
Bolero
52ден
47ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023