Цена

7.960ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Battle rope, Тренинг јаже, 38 mm / 12 m

Системот за обука на јаже е единствена и комплетна програма за фитнес што ќе ви помогне да ја подобрите вашата кондиција за кратко време и да развиете сила, експлозивност и брзина.

Ова квалитетно јаже за обука (Battle Rope) е многу популарен фитнес реквизит за фитнес тренинг и експлозивност и најмногу се користи во Кросфит, боречки вештини и други спортови каде силата и издржливоста обезбедуваат доминација и подобри резултати.

Карактеристики на производот:

  • Незаменлив во обуката за зајакнување на горниот дел од телото и издржливост, целото тело учествува во вежбата од рацете, рацете, рамената, стомакот, грбот и нозете.
  • Особено ефикасни вежби затоа што ги стимулираат мускулите да работат поинаку од вообичаениот тренинг на уредите
  • Исклучително ефикасна опрема за фитнес за кардио тренинг - фитнес тренинг на спортисти и експлозивност
  • Одлично за медицинска рехабилитација
  • Димензии: 38 mm / 12 m

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024