Zoe

Zoe е бренд со препознатлив иновативен дизајн кој промовира самодоверба и чувство на добро во своја кожа. Овој уникатен и препознатлив моден фитнес бренд е создаден за сите самоуверени и силни жени кои сакаат да го максимизираат својот тренинг и да се чувствуваат силни и привлечни. Со цел секоја девојка и жена да го дадат својот максимум за време на тренингот, Zoe хулахопките овозможуваат лесно движење, безбедност и максимална удобност. Висококвалитетните материјали даваат исклучително пријатно чувство на кожата, помагаат да се контролира потењето и да се обликува фигурата.
Zoe има многу успешни колекции, а секоја колекција ја предводи препознатливата естетика, избраните материјали и новите технологии во дизајнот на активна облека.

Мисијата на Зои е да ја поттикне секоја жена да го носи она во што се чувствува добро, бидејќи тоа зрачи со доверба и ги инспирира другите.

Изгледајте и чувствувајте се одлично во парчињата Zoe!

Филтрирај
Цена
Распон: 75 ден - 4500 ден
Категорија
Боја
Вид
Волумен
Волумен/Грамажа
Големина
Дебелина
Димензии
Колекција
Материјал
Патент
Пол
Reiki Leggings Black
Zoe
2.200ден
Бесплатна достава
Tori Bra neon green
Zoe
1.490ден
Venus Kyou bra
Zoe
2.190ден
Бесплатна достава
Venus Kyou Leggings
Zoe
2.790ден
Бесплатна достава
Zoe Reversible Gymbag
Zoe
2.400ден
Бесплатна достава
Zoe City Backpack
Zoe
2.290ден
Бесплатна достава
Zoe Wonder Woman Logo Gold Pattern Leggings
Zoe
3.400ден
Бесплатна достава
Zoe Wonder Woman Fierce Pattern Leggings
Zoe
3.400ден
Бесплатна достава
Zoe Harley Quinn Mad Love Leggings
Zoe
3.400ден
Бесплатна достава
Zalla Leggings, Purple
Zoe
2.700ден
Бесплатна достава
Zalla Leggings, Green
Zoe
2.700ден
Бесплатна достава
Zalla Bra, Purple
Zoe
1.960ден
Бесплатна достава
Zalla Bra, Green
Zoe
1.960ден
Бесплатна достава
 Spin Top, Red
Zoe
1.850ден
Бесплатна достава
Spin Leggings, Red
Zoe
3.000ден
Бесплатна достава
-70%
Tropical Vibe Swim Briefs, Mint
Zoe
1.380ден
414ден
TOUR BRA, BLACK
Zoe
2.270ден
Бесплатна достава
SPIN TOP, BEIGE
Zoe
1.850ден
Бесплатна достава
SCORE SHORTS, BLACK
Zoe
2.270ден
Бесплатна достава
SCORE LEGGINGS, BLACK
Zoe
3.300ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023