TRX

TRX е врвен американски бренд кој си го најде своето место во фитнес индустријата и како таков е специјализиран за производство на опрема и реквизити, како и едукативни курсеви, без разлика дали се работи за вежбање во теретана или дома.

Филтрирај
Цена
Распон: 4590 ден - 22800 ден
Категорија
TRX Home комплет
TRX
18.820ден
Бесплатна достава
TRX BURN KOMPLET
TRX
11.200ден
Бесплатна достава
TRX Xmount
TRX
4.590ден
Бесплатна достава
TRX Rip Trainer paket
TRX
13.990ден
Бесплатна достава
TRX Pro, ПРО Пакет, ремени за вежбање
TRX
22.800ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023