Цена

5.400ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Квалитетно прилагодлив елек за тежина. Одличен е за кардиоваскуларни тренинзи (спринтови и искачувања), вежби со отпор и плиометрика (на пр. скокови).

 

Power Vest додава отпор на секаков вид на тренинг без да ја загрозува техниката. Едноставните џебови (38 парчиња) овозможуваат брзо отстранување и додавање тегови (0,25 kg по џеб). Две широки еластични велкро ремени овозможуваат максимална удобност и прилагодување.

 

Материјал: неопрен, најлон и железен песок

Лесно се прилагодува и безбедно се прицврстува и доаѓа во универзална големина.

Тежина: 10 кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024