Цена

2.100ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Atleticore, trening elek, lightvest, 5 kg

Подобрете ја својата брзина, сила и кондиција со удобниот Atleticore ​тренинг елек. Овој елек ја засилува отпорноста во текот на bodyweight ​тренинзи, трчање, скокови и останати фитнес активности и тоа на начин на кој не ви смета на вашето движење.

Освен дизајнот кој овозможува дишење на телото. елекот лесно се приспособува кон вашето тело со помош на лесно забележливо копче. Големината на елекот е универзална и одговара на голем број корисници. Елекот ќе ви овозможи да ги подигнете границите на вашите способности и да ги надминете, во временски период од неколку недели.

Внимание: Да не се пере во машина за алишта или да се потопува во вода.

Тежина: 5 kg

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024