Цена

2.870ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Елеците со тегови внесуваат дополнителна сила на вашиот тренинг. На пример, можете да користите елеци со тежина за да го подобрите вашиот тренинг за трчање, тренинг за мобилност и тренинг со скокови.

 

Елеците со тегови се припиени и удобни благодарение на обликуваниот крој и  начинот на прицврстување.

 

Елекот е изработен од удобен материјал од неопрен и има рефлектирачки ленти напред и назад.

 

Достапно: 2,5 или 5 кг.

 

Пакување:

 

1 елек од 2,5 кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024