Цена

1.890ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Guma za dodatno opterećenje tjekom shadow boxinga.

  • Idealan za razvoj snažnih udaraca i brzine.
  • Korištenjem kvalitetnih materijala trening je iznimno učinkovit i jednostavan.
  • Pjenom pokrivena podrška leđima i ručke za ruke za dodatnu udobnost.
  • Jednostavan za korištenje: samo omotati oko leđa i početi udarati.

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024