Цена

1.890ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Speed ​​​​Chute - падобран за трчање Падобранот ни овозможува ефективно да ја тренираме почетната, максималната и прогресивната брзина на трчање со отпор. Брзинскиот падобран има брзинска тока, која го отвора падобранот во одреден момент. Отпорот што го создава падобранот ни помага да ја зголемиме должината и бројот на чекори. Падобранот е конструиран така што при трчањето не се врзуваат јазли, а отпорот што го произведува е стабилен.

Карактеристики на производот: големина 137 cm и произведува 8 до 13,6 kg отпор, во зависност од брзината овозможува брзо ослободување на ременот.

Ротирачкиот појас за 360 степени овозможува движење во сите правци

појасот одговара на повеќето спортисти

пакетот вклучува торба за носење

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024