Цена

1.840ден

-20% Акција
1.472ден Заштедуваш
368ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Чуњевите се употребуваат за голем број на вежби и означување Агилност, експлозивност и брзина. Погодни за лични и кондициски тренинзи.

  • СКУ: 61075
  • Големина(cm): 13,7x13,7x22,5
  • Тежина(kg): 0,84

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024