Цена

1.580ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Тренинг отпор за мускулите на долниот дел од телото. Повеќенамески алат за брзина и снага или едноставно за тонирање и рехабилитација на задната ложа и кватрицепсот. Содржи: 2 ком. подесувачки траки со гумени цевки од латекс.

  • Големина (cm): 40 x 20 x 5
  • Тежина (kg): 0,13
  • Материјали: најлон, латекс
  • Пакување (cm): 26 x 14 x 4
  • Пакување(kg): 0,2

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024