Цена

2.240ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Speed скали, 11 steps, 590 cm

Скали за агилност кои служат за подобрување на брзина нагли промени во различини насоки со задржување на стабилноста и балансот. Овие вештини се битни за секој спортист кој сака надоградба на своите способности на поголемо скалило.

  • СКУ 61077
  • Големина (cm) 590x43,3x0,7
  • Тежина(kg) 1,05
  • Материјал пластика и најлон

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024