Цена

2.460ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Speed Resistance падобран

Speed resistance падобран создава отпор потребен за спортистот кој го користи да добие уште поголема брзина. Со помош на падобранот за време на тренинг ке добиете на брзина и издржливост.

  • СКУ 61079
  • Големина (cm) 122x122x1
  • Тежина(kg) 0,24
  • Материјал, најлон
  • Должина на појасот 112 cm
  • Вреќа за носење

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024