Цена

4.300ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Izdržljiva i robusna šipka za zgibove i ostale vježbe koja se trajno ugrađuje u strop ili zid.

Isporučuje se sa svim potrebnim dijelovima i uputama za ugradnju.

Dimenzije:

  • Nosači su 38 cm,
  • rupa za šipku je na 35 cm 
  • šipka je raspona 112 cm s tim da je ravni dio 80 cm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024