Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Kineta

Хрватска фирма со исклучителен квалитет која работи со фитнес и спортска опрема. Се одликува со широк асортиман на квалитетни производи со пристапна цена и загарантирано задоволство на голем број купувачи.
Сортирај по:
Kineta
6.690,00ден
Натпреварувачки кетлбел со стандардизирана големина. Изработен од лиено железо што го прави практичен и скоро неуништлив. Главната предност на овој кетлбел е во тоа што сите, од 8 до 40кг имаат ист облик и волумен. Тоа значи дека штом ја усовршите..
Kineta
4.590,00ден
Систем за изведување на вежби и истегнувања во висечка позиција со главата према долу. Идеален за растегнување на р'бетот Мах. тежина 100 кг ..
Kineta
530,00ден
Odličan rekvizit za jačanje mišića podlaktice i stisak šake. Za razliku od plastičnih i metalnih, ovaj rekvizit ne ostavlja neugodna oštećenja kože. Pakiranje: 1 guma za jačanje šake i podlaktice ..
Kineta
530,00ден
Odličan rekvizit za jačanje mišića podlaktice i stisak šake. Za razliku od plastičnih i metalnih, ovaj rekvizit ne ostavlja neugodna oštećenja kože. Pakiranje: 1 guma za jačanje šake i podlaktice ..
Kineta
530,00ден
Odličan rekvizit za jačanje mišića podlaktice i stisak šake. Za razliku od plastičnih i metalnih, ovaj rekvizit ne ostavlja neugodna oštećenja kože. Pakiranje: 1 guma za jačanje šake i podlaktice ..
Kineta
750,00ден
Простирка од EVA материјал. Ултимативна повеќенаменска простирка во идеален сооднос на цена и можности кои ги нуди. Аеробик, јога, пилатес, BLT, сончање на плажа, кампување, едноствано се што ке посакате и по достапна цена. Димензии 1730 x 610 x 3..
Kineta
3.470,00ден
Најприроден и најефективен реквизит за стомачните мускули Со вежбање на овие висечки ремени ќе ги активирате стомачните мускули и на тој начин ќе го зацврстите стомакот притоа држејки оптимална и правилна положба на р’бетот. Ab sling ги ослободува..
Kineta
9.800,00ден
Duljina: 15 m Debljina 38 mm Materijal: prirodni sisal Odličan za kondicijsku pripremu i eksplozivnost Nezamjenjiv u treningu jačanja gornjeg dijela tijela i izdržljivosti Izvrstan za kompletnu fizičku pripremu ..
Kineta
449,00ден
Kineta Fitness gurtne – Za pomoć pri hvatovima kod dizanja utega ili zgibova. Omogućuju bolju učinkovitost vježbanja ..
Kineta
990,00ден
Железен gripperi/рачки наменети за зголемување на силата во рацете и подлактиците обложени со мек сунѓер. Одличен реквизит за зголемување на мускулите во подлактицата и стисокот на рацете. Пакување: 1 PRO griper за зглемување на сила во раце..
Kineta
1.090,00ден
Железен gripperi/рачки наменети за зголемување на силата во рацете и подлактиците обложени со мек сунѓер. Одличен реквизит за зголемување на мускулите во подлактицата и стисокот на рацете. Пакување: 1 PRO griper за зглемување на сила во раце..
Kineta
1.190,00ден
Железен gripperi/рачки наменети за зголемување на силата во рацете и подлактиците обложени со мек сунѓер. Одличен реквизит за зголемување на мускулите во подлактицата и стисокот на рацете. Пакување: 1 PRO griper за зглемување на сила во раце..
Kineta
990,00ден
Фитнес ракавиците се посебно дизајнирани за поубавиот пол. Достапни се и во многу мали големини Природниот материјал од кожа и памук ја прави оваа ракавица идеална за вежбање ..
Kineta
5.600,00ден
Комплет тегови за вежбање дома или во теретана од квалитетна изработка. Се состои од: Шипка обложена со гума 30 x 1300 mm 2 стегачи со федери 2 x 1,25 kg 2 x 2,5 kg 2 x 5 kg ..
Kineta
750,00ден
Reaction ball отскокнува непревидливо и е првиот чекор кон развивањето на експлозивни и реакциски способности изградено од издржлива гума отскокнува динамично и непревидливо за подобрување на координација рака/око, време на реакција и длабо..
Kineta
990,00ден
Лесен и мек блок кој е отпорен на гребаници е идеален за вежби во домашна атмосфера или надвор. Исклучително е издржлива со заоблени рабови за полесно ракување. ..
Kineta
3.290,00ден
Gimnastičke karike izrađene od teške plastike s trakom za fiksiranje dužine 400 cm i sigurnosnom metalnom kopčom. Karike (ringovi) su namijenjene funkcionalnom CrossFit treningu za razvoj statičke i dinamičke snage i izdržljivosti. diam. ručke ..
Kineta
680,00ден
Гума за вежбање - Latex. Гумена трака за пилатес и фитнес. Оптимална направа за вежбање одлична за патување. Достапна во 3 бои/нивоа на затегнувања: зелена, црвена и сина. Должина 180цм. ..
Kineta
990,00ден
Еластична терапевстка трака за подршка на лигаментите, зглобовите и мускулите и превенција на повреди. Со повлекување и затегнување на површинскиот слој на кожата и ткивото околу мускулите се овозможува подобар протк на крв и хранливи материи. ..
Kineta
870,00ден
Изградени од неопрен овозможуваат совршено залепување Одлични за аеробик и домашни вежби Универзална големина Пакување: 1 пар тегови за зглобови од 0.5кг ..
Kineta
1.340,00ден
Изградени од неопрен овозможуваат совршено залепување Одлични за аеробик и домашни вежби Универзална големина Пакување: 1 пар тегови за зглобови од 1.5кг ..
Kineta
1.850,00ден
Наменет е за бодибилдинг со големи тежини и служи за заштита на лумбалниот дел од р'бетот и ги зацврстува стомачните мускули Големини и ширина на опсег во зависност од дупчината M - 70-90 cm L - 82-102 cm XL - 88-108 cm ..
Kineta
1.990,00ден
Наменет е за бодибилдинг со големи тежини и служи за заштита на лумбалниот дел од р'бетот и ги зацврстува стомачните мускули Големини и ширина на опсег во зависност од дупчината M - 70-90 cm L - 82-102 cm XL - 88-108 cm ..
Kineta
2.650,00ден
ПречкиКомплетот е составен од:2 – основа (може да се наполни со песок)3 – должина на цевка 100 cm2 - носач ..
Kineta
2.790,00ден
Изненадете ги вашите мускули со дополнителна стимулација.Со сталците добивате олеснување на напорот на зглобовите и рацете за и подобра положба. ..
Kineta
14.800,00ден
Кинета Balwan обезбедува идеална мешавина од природни и утилитарни движења со тренингот за сила. Одличен е за зајакнување на мускулите преку вежби за сила а исогорување на калории преку повторени и циклични движења.Подигање, влечење или фрл..
Kineta
6.820,00ден
Кинета Balwan обезбедува идеална мешавина од природни и утилитарни движења со тренингот за сила. Одличен е за зајакнување на мускулите преку вежби за сила а исогорување на калории преку повторени и циклични движења.Подигање, влечење или фрл..
Kineta
8.530,00ден
Кинета Balwan обезбедува идеална мешавина од природни и утилитарни движења со тренингот за сила. Одличен е за зајакнување на мускулите преку вежби за сила а исогорување на калории преку повторени и циклични движења.Подигање, влечење или фрл..
Kineta
2.130,00ден
Сетот за обликување на задникот е исклучително издржлив и удобен реквизит за зајакнување на сите 3 мускули на задникот. Ви овозможува изолациони вежби за да постигнете цврст, затегнат и обликуван задник. Тој е лесен и доволно мал за да ..
Kineta
6.660,00ден
Bungee SET- 4 различни нивоа на оптоварување x 2 банџи гуми, можно да се комбинираат + 10 продолженија за раце / нозе, рачки и половината.Секоја банџи гума е долга 150 см, а најмногу 400 см кога е затегната. Надворешниот материјал е издржлив и спр..
Прикажани 1 до 30 од 47 (2 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018