Цена

1.330ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Тренинкот со оваа шипка е ефикасен и безбеден и е еден од најпопуларните методи за тренирање бидејќи ги развива мускулите на горниот дел од телото на ефективен и разновиден начин. На вратата може да се закачи Doory Gym Bar / Chin Up Bar. Можете да ги користите држачите и завртките за да ја прикачите шипката на вратата.

 

Издржлива шипка за згибови! Идеална за домашен тренинг!

 

Идеален за зглибови, стомачни вежби

Доаѓа со сите потребни завртки

Држачи за пена за удобно вежбање

Целосно прилагодлив, за ширина на залиха до 91 см

 

Носивост прибл. 130 кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024