Цена

3.470ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава
ROK ISPORUKE: 4-5 radnih dana

Најприроден и најефективен реквизит за стомачните мускули

Со вежбање на овие висечки ремени ќе ги активирате стомачните мускули и на тој начин ќе го зацврстите стомакот притоа држејки оптимална и правилна положба на р’бетот. Ab sling ги ослободува зглобовите, рамената и рацете и овозможува изведување на вежби за стомакот и кај луѓе кои не можат да се држат долго во висечка положба.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024