Цена

1.690ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Издржлива шипка за згибови! Идеални за домашен тренинг!

  • Идеална за згибови и вежби за стомак
  • Се испорачува со сите потребни завртки, иако може да се монтира и без нив
  • Едноставно се поставува на сите врати, брза инсталација
  • Има држачи од пена за пријатно вежбање
  • Потполно прилагодлиза, за ширина на рамка на врата 62-100цм
  • Носивост отприлика 100кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024