Цена

2.050ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена


Gymstick multi-training door gym е најразновидната шипка на денешниот пазар за фитнес! Шипката може да се закачи на кој било стандарден влез за неколку секунди без никакви држачи за монтирање. Можно е да се извршат згибови, склекови, трицепс дипс и стомачни. Шипката може да се користи и за вежби на ниво на подот! Шипката е изработена од издржлив метал и има меки рачки од пена.

 

Идеален за згибови, стомачни вежби

Рачки за пена за удобно вежбање

Капацитет на оптоварување прибл. 100 кг

Димензии (см): 93 x 42 x 17

Тежина (кг): 2

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024