Цена

9.200ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ѕидниот повеќенаменски сталак ви овозможува да изведувате разни видови на вежби. Не бара многу простор и е одличен за оние кои не сакаат да имаат голема обемна справа или се ограничени со простор.

 

Лесно се ротира од положбата на пропаѓања до положбата на згибови и е прицврстен на истите куки што првично се монтираат на ѕидот.

 

Во областа за вежбање на згибови, има неколку рачки со различни зафати, кои ви овозможуваат да изведувате различни вежби. Исто така, интегрирана е кука на која може да се закачи вреќа за удирање.

 

Максимална корисничка тежина 100 кг

Димензии на производот: 86 x 86,5 x 57 cm (Ш x Ш x Д)

Тежина 12 кг

 

Материјали Челик, СТП

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024