Цена

17.200ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Клупа Bench, Pro Telto

Нова ATLETICORE Pro Telto мултифункционална клупа за тренинг која може да се спореди со професионална опрема со сите нејзини карактеристики. На оваа робутна клупа можете да тренирате:

 • (Leg curl - превиткување)
 • (Leg екстензија)
 • Рамна коса и обратно коса бенч клупа
 • 4 различни позиции на подлогата и 3 позиции на седење
 • Клупа за бицепс превиткувања благодарение на посебна шипка на ланец
 • Комбинирана клупа за работа со еднорачни тегови
 • Дебелина/големина на цевка(mm): 50x50x1.5
 • Нето тежина на справата: 33 kg
 • Димензии на составена справа (mm): 1803x1365x1306
 • Максимално дозволена тежина на тегови и шипки: 150 kg
 • Гаранција: 12 месеци

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024