Цена

23.900ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Клупа Bench, Professional

Нова, професионална Atleticore клупа опремена со повеќе додатоци за јакнење на бицепс, нозе итн. Во комбинација со додатокот reverse walk-in squat, клупа е идеална за секоја домашна теретана.

Карактеристики:

 • Додаток за бицепс
 • Двојна програма и секција за јакнење на нозете
 • Reverser walk-in squat додаток
 • Конструкција со пена од висока густина и винилна завршница
 • Еноставна за монтажа
 • Дебелина/големина на цевка(mm):
  40x80x1.5
  50x50x1.5
 • Нето тежина на справата: 40 kg
 • Димензии на сотавена справа (mm): 1756x1617x1323
 • Максимално дозволена тежина на тегови и шипки: 150 kg
 • Гаранција: 12 месеци

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024