Цена

16.390ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Universal Adjustable Bench, Strong

Strong клупата на Atleticore е идеална за изведување на вежби во домашни услови. Може да се намести во 5 различни положби, од рамна до исправена под агол од 90 степени. Направена од издржливи материјали одлично ќе изгледа во секој дом.

Карактеристики:

 • Универзална регулирачка клупа
 • Место за поставување на еднорачни тегови
 • Силна челична цевчеста рамка со удобна завршница.
 • Се приспособува во 5 различни позиции со помош на силни хромирани осигурувачи
 • Прилагодлив за комбинирање со голем број држачи за тегови или останати реквизити 
 • Едноставна за монтирање
 • Дебелина/големина на цевка(mm): 50x70x2
 • Нето тежина на справата:  24 kg
 • Димензии на составена справа (mm): 1290x505x1053
 • Максимално дозволена тежина на тегови и шипки: 150 kg
 • Гаранција: 12 месеци

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024