Цена

11.700ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Права клупа Force Bench Atleticore

Нов тип на клупа за тренинг на која поефективно ќе ја зголемите силата и во целоснот ќе ги тонирате стомачните мускули.

Со удобна подлога и Heavy Duty челична конструкција, оваа клупа ви нуди стабилност за едноставни вежби кои се идеални за јакнење на долните стомачни мускули во брз рок, како и останати мускулни групи. Нема на што! Одлична цена за врвен квалитет.

Карактеристики:

 • Нов продукт со висок квалитет
 • Густа подлога од еколошки материјал
 • Идеална за најразличен тренинг со шипки или еднорачни тегови
 • Едноставна за употреба, го јакне и тонира горниот дел на телото
 • Гради и истовремено дефинира мускулна маса преку најразлилните тренинзи
 • Едноставна за монтажа
 • Дебелина/големина на цевка (mm): 50x50x1.5
 • Нето тежина на справата: 21 kg
 • Димензии на составена справа (mm): 1176x1000x1091
 • Максимално дозволена тежина на тегови и шипки: 100 kg
 • Гаранција: 12 месеци

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024