Цена

1.800ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ја подобрува рамнотежата, флексибилноста и силата и обезбедува миофасцијално олеснување. Пена EVA со затворена ќелија со висока густина. Ја одржува формата по повеќекратна употреба.

 

Материјал отпорен на влага и бактерии

Материјал: ЕВА

Димензии на производот: 15x45CM

Димензии на пакувањето: 15x15x45CM

Димензии на куќиштето: 76x31x93CM

Тежина на пакувањето (бруто тежина): 1,1 кг

 

Тежина на пакувањето (нето тежина): 0.9KG / 1.9LB

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024