Цена

15.360ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Multigym Hero клупа

Со својот елегантен дизајн ATLETICORE Multygym Hero клупата е совршен додаток во вашата домашна теретана. Не е важно дали сте нови во светот на тежински тренинзи или искусен професионалец, оваа повеќенаменска клупа ќе ја подигне вашата тренинг програма на сосема поголемо ниво со нови предизвици!

Цврсто конструирана оваа убаво обликувана клупа едноставно се прилагодува на секаков тип на тренинг со додатоци за нозе како што се Leg Developer или Preacher Pad, кои помагаат во изолирањето на важните мускулни групи и додаваат разновидност во вашиот фитнес режим.

Со оглед на тоа дека овозможува комбинирање на вежби во кои се користат слободни тегови, еднорачни или тегови на шипки, не е чудно што доста фитнес вежбачи ја препорачуваат Hero Multygym клупата на Atleticorе. Седиштето, наслонот за грбот како и потпирачите и foam rollerite нудат врвна подршка и удобност за време на тренингот. Елементите лесно се бришат и се лесни за одржување.

Карактеристики

  • Премиум (рамна/коса/опаѓачка) klupa
  • Идеална повеќенаменска клупа
  • Во комплетот се наоѓаат додатоците за развивање на нозе (Leg Developer i Preacher Pad)
  • Издржливи и квалитетни елементи за удобност
  • Лесна за монтирање
  • Дебелина/големина на цевка (mm): 50x50x1.5
  • Нето тежина на справата: 23 kg
  • Димензии на составена справа (mm): 1800x59x1205
  • Максимално дозволена тежина на тегови и шипки: 150 kg
  • Гаранција: 12 месеци

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024