Цена

3.920ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Комбинирајте ги вашите вежби како вежби за трицепс, подигање на нозе, склекови и стомачни со помош на овие мини паралелни шипки.

 

  • Рачки обложени со гума за добар зафат
  • Може да се користи во затворено или надвор
  • Стабилни се благодарение на квадратна структура од 4,5 см
  • Вклучени се упатства за инсталација
  • Се продаваат во пар

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024