Цена

13.650ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Trambolina so zastitna mreza, razmer 177 cm

ATLETICORE Трамболината со заштитна мрежа е идеална за забава и користење на отворено. Изработена од најдобрите материјали направени да издржат ектремни користења и долгорочно коритење. Металните делови се антикорозивни и со висок квалитет. Материјалот на отскочната подлога е отпорен на UV зрачења.

Се составува без употреба на било какви алати.

Одлична за:

  • Координација
  • Рамнотежа
  • Подобрување моторни функции
  • Концентрација
  • Фитнес вежби
  • Јакнење на мускулатурата
  • Тренирање гимнастика
  • Аеробик

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024