Цена

1.220ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

MyoFascia топка на јаже

Myofascia Rope Ball е одлична алатка за мускулни јазли што не можете да ги достигнете. Јажето ви помага да ја задржите топката на вистинското место без разлика дали ја користите потпирајќи се на ѕид или лежите на под. Myofascia Rope Ball доаѓа со две топки. На едниот крај на јажето е топка со мазна површина, а на другиот топка со шилци. Изберете ја онаа што одговара на вашите потреби. Совршено е за растворање на јазли, олеснување на болни места и воспалени мускули во грбот, рамената, нозете и на други места каде ви е потребна алатка која може да навлезе подлабоко низ ткивото.

Должина: 40см

Дијаметар: 6,3см

Боја: црна / црвена

Материјал: гума и најлон

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024