Цена

1.140ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Кука за масажа

Куката за масажа е лесен и издржлив само-масажер кој е едноставен за употреба. Едноставно закачете го на рамо или околу вашето тело и масирајте напнати, болни мускули за моментално олеснување. Куката на крајот е опремена со ваљак, така што освен со притискање можете и да ги тркалате болните мускули.

Големина (cm): 35 x 7,5 x 16

Тежина (kg): 0,16

 

Состав: ПП, ТПР и Челик

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024