Цена

1.870ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Active Cold Recovery ролерот е ефикасна алатка за ослободување на напнатоста на мускулите во вратот, грбот, рацете и стапалата.

 

Челичниот валјак може да се стави во замрзнувач. Третманот со студ го намалува воспалението и отокот од тренинг, спортски повреди и многу повеќе.

 

Цврстиот ролер ја активира мускулната напнатост, ја активира циркулацијата на крвта и релаксира.

 

Техничка информација

  • EAN 6430062511925
  • Големина (см) 4,8 x 43 x 4,8
  • Тежина (кг) 0,7

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024