Цена

1.530ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Active Fascia Massager нуди моментално олеснување за тесни и болни мускули. Тој е опремен со две ротирачки топки кои се прикачени на фиксиран држач. Има штанд против лизгање за побезбедна употреба. Погоден особено за пределот на раката, листот, вратот и грбот. Користете го Fascia Massager за порелаксирани мускули, подобар опсег на движење и подобро држење на телото.

 

    Големина (см) 19 x 13 x 11,5

    Тежина (кг) 0,46

    Пакување (см) 13,5 х 19,5 х 12

 

    Пакување (кг) 0,6

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024