Цена

8.400ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Tratac вибрациска топка 

Опрема која е лесно пренослива и која се полни брзо, помага, ги масира и олеснува вашите болки во мускулите. Посебно дизајниран за убава и длабока масажа, може да се користи во домот, теретаната и во природа. 

·         Големина:(cm) 17,5x9x9

·         Тежина:(kg): 0,77

·         Материјал: силикон

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024