Цена

17.220ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Пиштолот за масажа Gymstick Cairo Pro е најергономскиот пиштол за масажа на пазарот. Пиштолот за масажа помага во ослободување на напнатите мускули, болка и вкочанет грб. Одличен е и за лична и за целосна професионална употреба, погоден е за физиотерапевт или киропрактик.

 

Пиштолот за масажа нуди пет прилагодени глави за масажа, обезбедувајќи релаксирачко искуство со масажа што го забрзува закрепнувањето на мускулите и го намалува ризикот од спортски повреди.

 

Уредот нуди 5 различни нивоа на вибрации како што се Relax, Soft, Medium, Hard и Extreme; 1400 вртежи во минута - 3200 вртежи во минута.

 

Доаѓа со 5 различни екстензии на главата за лесна употреба и целосно закрепнување на телото. Со едно полнење, можете да го користите пиштолот од 6,5 часа до дури 15 часа. Пакувањето вклучува систем за складирање, така што е елегантен и кога не се користи.

 

Ако барате тежок и најдобар ергономски пиштол за масажа, Gymstick CairO е вашиот избор.

Дополнителни батерии се продаваат одделно.

 

Спецификации:

 • Топчеста глава: Целна масажа за рамената, вратот, глутеусот и нозете
 • Спинална глава: грб, листови, бутови, глуждови и подлактици
 • Рамна глава: бутовите, глутеусот и градите
 • Глава со топка: Масажа на болни делови, дланки
 • Спирала: масажа на болни делови, за зглобови на телото
 • Материјал: ABS, PC и најлон исполнет со стакло
 • Траење на батеријата 6,5 -15ч, 2600mAh / 24V
 • Мотор 30W и амплитуда 10мм
 • Напојување 100 -240V - 50 / 60Hz 0,6A
 • Систем за отстранување
 •  
 • Доаѓа со премиум футрола за патување и складирање

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024