Цена

7.300ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Пиштолот за масажа помага во ослободување на напнатите мускули, болка и вкочанет грб. Одличен е и за лична и за полупрофесионална употреба, погоден е  за физиотерапевт или киропрактик. Пиштолот за масажа нуди пет прилагодени глави за масажа, обезбедувајќи релаксирачко искуство што го забрзува закрепнувањето на мускулите и го намалува ризикот од спортски повреди. Уредот нуди 3 различни нивоа на вибрации, 1200 вртежи во минута -2000 вртежи во минута -2800 вртежи во минута. Доаѓа со 5 различни екстензии на главата за едноставна  употреба и целосно закрепнување на телото.

 

Топшеста глава: масажа за рамената, вратот, глутеусот на нозете

Спинална У-глава: грб, листови, бутови, глуждови и подлактици

Рамна глава: бутовите, глутеусот и градите

Глава со топка: Масажа на најнапнати делови, дланки

Спирала: масажа на најнапнатите делови, за зглобовите на телото

Номинална фреквенција: 20 -58 Hz

Материјал: ABS, челик, силикон, ЕВА

 

Траење на батеријата 3,5 -5ч, номинален напон 16,8V

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024