Цена

6.610ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Tratac вибрациска топка, Fascia

Совршена за длабока масажа на ткивото, овој масажер е одличен  за масажа на воспалените мускули, ја зголемува циркулацијата и ги опушта мускулите. Едноставен за користење без разлика дали сте во својот дом. надвор или во теретана. Едноставен, 10 минутен тајмер, 3 променливи брзини, може да се користи и кога е исклучен.

·         Размер: 10,5cm

·         3 нивоа интензитет

·         Батерија:7.4v-2.200mAH(LI-ion)

·         Полнач и упатства 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024