Цена

1.140ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

MyoFascia топка, 12 см

MyoFascia топка е ефикасна алатка за миофасцијални вежби за релаксација на различни делови од телото - глутеус, квадрицепс, листови, грб и нозе. Дијаметарот од 12 см нуди одлична алтернатива на традиционалните топки за масажа. Цврстиот нелизгачки материјал со текстура ја држи топката во место за време на тренингот и спречува да се лизне. Оваа цврста топка ви овозможува целно делување  на воспалените мускули и навлегување  подлабоко во ткивото,  ублажување на болката и постигнување мускулна релаксација и подобар опсег на движење.

Дијаметар: 12см

Боја: црна

Материјал: ЕВАКоментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024