Цена

1.140ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ролер за масажа на рацете и нозете

Со помош на овој компактен ролер за масажа одстранете ги болките во мускулите и уморните стапала. Ролерот е специјално дизајниран за стапалата и подлактиците, али може да се користи и за други делови од телото. Посебно е ефикасен при плантарен фасциитис, проблеми со калцификација на петата, хронично уморни нозе, вкочанети мускули на нозете и лоша циркулација на крвта.

Материјал: ПВЦ, ЕВА и ПП

Големина: 17 х 7 cm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024