Цена

1.050ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Шипка за масажа

Шипката за масажа на Gymstick е моќно средство за ублажување на мускулната напнатост за целото тело. Масажните топки со шила во средината на шипката ја намалуваат напнатоста на мускулите, го активираат протокот на крв и ги релаксираат мускулите. Рачките се многу удобни за користење и го намалуваат притисокот на дланката за време на масажата.

 

Големина: 42cm x 6cm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024