Цена

30.060ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Weight Bench 200 е соодветна клупа за активен и напорен тренинг за сила. Многу цврста клупа која не се движи ви овозможува да се концентрирате само на вашиот тренинг. Поставената клупа со издржлив површински материјал придонесува за удобност при тренингот. Клупата е погодна за домашна употреба, но и за употреба во теретана. Максималното оптоварување од 200 kg ги задоволува потребите за обука на повеќето корисници.

 Главни карактеристики на производот:

  • Издржлива и цврста челична рамка
  • Достапни се 3 висини
  • Удобна клупа со издржлив површински материјал

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024