Цена

880ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Анти-стрес топки, 3 парчиња

Анти-стрес топките може да се користат за развој на притисок и активирање на циркулацијата на крвта во пределот на раката и горната рака. Тие се одлично средство за олеснување на затегнатоста на вратот и рамото. Анти-стрес топките, исто така, може да се користат за развој на умешност и моторни вештини на прстите.

 

 

Три различни анти-стресни топки во ист пакет, три различни нивоа на отпорност: мека (зелена), средна (виолетова) и тврда (црвена).

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024