Цена

440ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Активен мини масажер

Опуштете се и масирајте ги болните мускули и уморни стапала со овој компактен мини масажер. Тој е дизајниран специјално за стапалата и подлактиците, но може да се користи и на други делови од телото. Ергономскиот облик овозможува удобна масажа. Компактни големини за лесен транспорт. Боја: сина. Големина: 13,8 x 3,2 см

 

    Предмет: 72029

    Големина (см): 13,5 x 3,3 x 3,3

    Тежина (кг): 0,08

    Материјал: Термопластична гума

    Пакување (см): 3,5 x 9,7 x 21

    Пакување (кг): 0,1

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024