Цена

53.700ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Комбинацијата на стилски дизајн, перформанси и удобност е најдобриот начин да се опише лентата за трчање Titanium Run 2.0. Моторот со 2,0 КС испорачува постојана моќност при мали брзини, а најголемата брзина што може да ја достигне е 14 km/h. Цврста рамка и одличен систем за амортизација за непречено и удобно работење. LCD екранот со повеќе програми за обука ги обезбедува сите повратни информации потребни за ефективен тренинг. Срцевиот ритам може да се мери со помош на рачни сензори или со помош на посебна лента на градите со 5 kHz. Практичните контроли за брзина и наклон се наоѓаат на оградите. Вградените звучници заедно со MP3 и USB влез ви овозможуваат да ја слушате омилената музика додека вежбате.

 • Работна средина: дома
 • Број на модел: TM-RUN2.0
 • Мотор: континуирано 1,0 КС DC / максимални 2,0 КС DC
 • Брзина и моќност: 1,0 - 14,0 km/h/мрежна моќност
 • Висина: Тивко систем за навалување од 0% до 15%
 • Максимална корисничка тежина: 110 KG
 • Површина: 120 x 43 cm
 • Големина и тежина на производот: 162 x 75 x 123 CM / 58 KG
 • Компјутер: 5-инчен LCD прозорец со сино позадинско осветлување
 • Функции на компјутерот: време, брзина, растојание, калории, наклон и пулс
 • Компјутерски програми: 8 претходно поставени програми, 1 рачна и 1 програма за телесни масти
 • Пулс: Контакт и безжичен приемник од 5 kHz
 • Ергономија и повеќе: Транспортни тркала, преклопен цилиндар I
 • Сертификати: CE и EN957

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024