Цена

9.490ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Опрема која нуди многу погодности за телото како и негова масажа. Се користи за подобрување на брзината, стабилноста и снагата. Ролерот има 4 различни нивоа на вибрација. Дизајност на ролерот овозможува длабока и удобна масажа на ткивото.

·         Тежина и големина: 885gr/15x45 cm

·         Материјал: EPP

·         Боја: Црна

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024