Цена

2.460ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Roller со додаток (spike roller)

Spike Roller иновативна нова врста на ролер која ги комбинира предностите на вообичаените вежби со ролер со предностите на акумпунктура. 10.000 посебно обликувани шилци, овозможуваат посебно ново чуство. Spike Roller е погоден за мускули и лечење на мускулите, како и за локална акумпресурна масажа. Ги опушта мускулите и пределите на грбот и рамото после работен и напорен ден. 

После тренинг се користи за побрзо заздравување и олабавување на мускулите. 

  • Материјал: памук, ева и апс.
  • Големина: 15 x 30 x 15 cm.
  • СКУ: 63080
  • Големина (cm): 15 x 30 x 15cm
  • Тежина (kg): 0,29
  • Пакет (cm): 17 x 32 x 17
  • Пакување (kg): 0,33

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024