Цена

1.080ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Foam Roller кој се грижи за меките ткива како би се вратила флексибилноста и би се ублажила болката во мускулите. Може да се користи и за нежно истегнување и само-мобилизација на зглобовите и 'рбетот.

Достапно во 2 големини: 15 x 30cm и 15 x 60cm.

Техничка информација

  • EAN 6430062513844
  •  Големина (см): 15 x 30 x 15
  •  Тежина (кг): 0,25
  • Материјали: ЕВА
  • Пакување: 1x џинмистички ролери за пена, 30 см

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024